Twój koszyk jest pusty!

media

Zmywacz do odtłuszczania i EGR

W każdym warsztacie samochodowym i w każdym garażu na pewno przyda się zmywacz do odtłuszczania i EGR. Każdy, kto zajmuje się naprawą samochodów – czy to amatorsko czy profesjonalnie – wie jak ważne jest utrzymanie wszystkich części w odpowiednim stanie. Mając do dyspozycji odpowiednie preparaty można to robić szybko i bez niepotrzebnej pracy. Szczególnie trudnym elementem do konserwacji jest zawór EGR i części silnika. Ich właściwa praca jest jednak kluczowa, dla zachowania sprawności samochodu.

Proponowany przez nas zmywacz do odtłuszczania i EGR jest łatwy w użyciu, szybko działa i daje doskonałe efekty czyszczenia. Wystarczy daną część silnika rozebrać na części, nanieść preparat i po 30 sekundach dokładnie zetrzeć. Dzięki technologii sprężonego powietrza zmywacz nanosi się łatwo. Substancja dociera precyzyjnie do wszystkich miejsc wymagających czyszczenia i działa właściwie za nas. Pozostaje tylko dokładnie wytrzeć wszystkie części i możemy z powrotem skręcać silnik.

Zmywacza do odtłuszczania i EGR możecie używać również do czyszczenia innych narzędzi. Usuwa tłuszcz i zabrudzenia przemysłowe, a także rdzę. Można go więc stosować do metalowych części maszyn nie związanych z samochodem. Dlatego warto go kupić i trzymać w garażu, nawet jeżeli w najbliższym czasie nie planujecie całościowego czyszczenia swojego auta. Przyda się tak czy inaczej. Może potrzebujecie go do konserwacji roweru albo narzędzi w domowym warsztacie.

Jest też dobrym sposobem na wybarwianie plam. Zwłaszcza jeżeli taka plama powstała w widocznym miejscu np. na karoserii.

Z pewnością o zmywaczu do odtłuszczania i EGR nie powinni zapominać profesjonaliści. Jeżeli masz warsztat samochodowy, zajmujesz się dorywczo naprawami maszyn i silników albo działasz w innych usługach związanych z czyszczeniem części metalowych, to nie możesz sobie pozwolić, żeby nie mieć go pod ręką. Jest potężną pomocą w pracy każdego warsztatu, a lekkie i łatwe w obsłudze opakowanie sprawia, że można go stosować prawie bez wysiłku.