Administratorem danych osobowych jest:

firma

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016

Dane przetwarzamy za Jego zgodą , wyrażoną w chwili rejestracji w Sklepie oraz w chwili potwierdzenia dokonanej w Serwisie transakcji.

Kontakt w sprawie danych osobowych: e-mail:  , telefonicznie:  , listownie : ,

Przetwarzamy następujące dane : imię , nazwisko , adres, numer telefonu, adres e-mail w celu zawarcia i wykonania umowy. Rachunek bankowy w przypadku odstąpienia od umowy bądź uznania reklamacji. Opcjonalnie NIP w przypadku zażądania wystawienia faktury ( dotyczy przedsiębiorcy )

W każdym czasie Kupujący ma prawo do zażądania usunięcia swoich danych bez podawania przyczyny, żądania przeniesienia oraz ich poprawienia. Nigdy nie przekazujemy danych Kupujących, nie sprzedajemy ich, nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych.

Dane przykazywane podmiotom zewnętrznym: operatorowi płatności on-line firma, operatorowi usług kurierskich oraz Poczcie Polskiej, są używane tylko do świadczenia naszych usług .TAG: środek do odtłuszczania mebli, chemia warsztatowa, mycie stali przed malowaniem, odtłuszczanie karoserii, odrdzewiacz w sprayu, odrdzewiacz EXXSOL D40, aceton w sprayu, środek do odtłuszczania drewna, rozpuszczalniki w sprayu, rozpuszczalnik acetonowy, odtłuszczanie lakieru samochodowego benzyna ekstrakcyjna, benzyna ekstrakcyjna w sprayu, zmywacz do EGR, zmywacz do hamulców, zmywacze w sprayu, zmywacz do odtłuszczania, zmywacz do hamulców spray, preparat do odtłuszczania plastiku, alkohol izopropylowy, aerozol do mycia